Blog Girache

Ból głowy od szyi dokucza zwłaszcza użytkownikom smartfonów.

Jak się go pozbyć?

Ból głowy wiąże się nie tylko z dyskomfortem fizycznym. Nieprzyjemne odczucia powoduje też niepokój, który wywołuje - w końcu głowa, to centrum sterowania naszym organizmem.

Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo jest Girache?

Girache to urządzenie dla wszystkich osób, które odczuwają ból pleców w szczególności w odcinku szyjnym kręgosłupa. Rozwiązanie skierowane jest również do ludzi, którzy spędzają dużo czasu przed komputerem, smartphonem czy tabletem oraz chcą zadbać o swoje lepsze samopoczucie i profilaktykę zdrowego kręgosłupa.

Osoby posiadające przeciwskazania wymienione w Regulaminie zamieszczonym na stronie Girache w punkcie XVII p.p. 8 - 12. powinny skonsultować się z lekarzem lub fizjoterapeutą. 

Jak działa urządzenie? 

Girache IoT jest zaprogramowane tak, aby posiadany czujnik, który wykrywa niepoprawną postawę naszego ciała (pochylenie głowy względem osi ciała powyżej 20’) wibrował i dawał w czasie rzeczywistym informację zwrotną o poprawie naszej postawy. Dodatkowo oprócz informacji dla użytkownika zbierane są dane na temat jego nawyków. Na bazie zebranych danych przygotowywane są raporty i analizy pokazujące proces zmiany przyzwyczajeń. Oprócz raportów zebrane przez użytkownika dane umożliwiają przygotowanie odpowiednich, indywidualnych ćwiczeń i planów. 
Urządzenie pracuje na wewnętrznej baterii do 48h, ładowane jest za pomocą USB-C. Kalibracja urządzenia w aplikacji GirApp jest „punktem wyjściowym - 0”, dzięki któremu urządzenie może rozpoznać naszą poprawną i niepoprawną postawę.

Aplikacja się zawiesza, co robić?

Jeśli aplikacja GirApp zawiesi się podczas używania, należy wyłączyć aplikację całkowicie i włączyć ją na nowo. Po tym procesie wymagana jest ponowna synchronizacja aplikacji z urządzenie. Jeśli aplikacja nie włączy się ponownie, zapraszamy do kontaktu na adres help@girache.pl lub za pomocą formularza na stronie.

Jak połączyć aplikację z urządzeniem Girache?

Aplikacja GirApp łączy się urządzeniem Girache za pomocą technologii Bluetooth. Należy upewnić się, że mamy włączoną funkcję w naszym telefonie, a następnie włączyć urządzenie Girache. Połączenie powinno być automatyczne.

Jak poprawnie przykleić Girache?

Girache umieszczamy bezpośrednio do ciała, na kręgosłupie na jego odcinku szyjnym tuż pod linią włosów za dwustronnych samoprzylepnych plastrów. Przed przyklejeniem Girache usuń ze skóry wilgoć, olejki, kremy i włosy nie używając przy tym nawilżających środków czyszczących. Usuń folię z plastra i przyklej go do urządzenia. Dociśnij plaster przez 15 sekund. Odklej drugą część foli i przyklej urządzenie do karku.

Co zrobić jeśli synchronizacja aplikacji z urządzeniem nie powiodła się?

Jeśli mamy problem z synchronizacją urządzenia z aplikacją, należy sprawdzić, czy mamy włączony Bluetooth w naszym telefonie. Jeśli funkcja jest włączona, a nadal mamy problem z synchronizacją, należy wyłączyć i włączyć urządzenie Girache oraz aplikację GirApp, a następnie powtórzyć proces synchronizacji. 

Jeśli synchronizacja nie powiedzie się ponownie, zapraszamy do kontaktu na adres help@girache.pl lub  za pomocą formularza na stronie. 

Gdzie mogę sprawdzić swoje statystyki?

Wszystkie dane z urządzenie znajdziesz w aplikacji GirApp z zakładce WYNIKI. 
Jeśli synchronizacja nie powiedzie się ponownie, zapraszamy do kontaktu na adres help@girache.pl lub  za pomocą formularza na stronie. 

Dlaczego i po co zbieramy dane?

Na bazie zebranych danych przygotowywane są raporty i analizy pokazujące proces zmiany przyzwyczajeń. Oprócz raportów zebrane przez użytkownika dane umożliwiają przygotowanie odpowiednich, indywidualnych ćwiczeń i planów. 

Czy mogę korzystać z urządzenie Girache bez aplikacji?

Oczywiście! Natomiast korzystając jedynie z urządzenia Girache bez aplikacji nie będziesz miał/a dostępu do wszystkich raportów, statystyk i ćwiczeń, które bez wątpienia pomagają szybciej osiągnąć swój cel. 
Aplikację możesz pobrać bezpłatne na swój telefon ze sklepu App Store lub Google Play, lub z naszej strony.

Czy mogę korzystać z aplikacji GirApp bez urządzenia Girache? 

Oczywiście! Natomiast bez synchronizacji urządzenia z aplikacją GirApp, aplikacja dostępna jest tylko w wersji LIGHT. 
Urządzenie Girache możesz kupić za pośrednictwem naszej strony i w aplikacji.

Czym różni się wersja LIGHT od wersji PRO?

W wersji PRO aplikacji GirApp masz możliwość tworzenia własnych planów treningowych, masz dostęp do szerszych statystyk i danych oraz większej ilości ćwiczeń.

Czy urządzenie Girache jest wodoodporne?

Girache nie jest wodoodporne.

Czy Girache jest bezpieczny w użyciu?

Urządzenie Girache zostało przetestowane zgodnie z dyrektywami europejskimi (RED 2014/53/EU Radio Equipment Directive)przez producenta i posiada deklarację zgodności CE ze wskazaniem wymaganych norm zharmonizowanych.

Jestem specjalistą, jak mogę współpracować z Girache?

Wszystkie zainteresowane współpracą osoby, zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez e-mail hello@girache.eu.

Obserwuj nas na instagramie

@girache

Podejmij wyzwanie i buduj zdrowe nawyki z Girache.

Przejście do AppStore
Przejście do Google Play
Przejście na początek strony